Заява Фонду захисту свободи слова про незаконне закриття двох телеканалів: Зеленський продовжує гробити незалежну журналістику

PNK

Оригінал тексту розміщено на сторінці Фонду захисту свободи слова у Facebook.

Голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман прокоментувала підписання президентом України Володимиром Зеленським указу про санкції проти двох українських телеканалів - "Перший Незалежний" і UkrLive.

"Тремтяча влада боїться своєї тіні на телеекрані.

Володимир Зеленський продовжує гробити незалежну журналістику. Але це його не врятує від швидкого і остаточного краху. Тому що в опозиції до нього вже не тільки незалежні телеканали і сайти. В опозиції до провальної політики нинішньої влади - вся Україна.

Немає жодної області і навіть жодного, навіть найменшого, села, де люди не нарікали б на безграмотних і нахабних чиновників, які творять беззаконня, збагачуються на корупційних схемах, ведуть аморальний спосіб життя за рахунок громадян. Українці змушені шукати заробітки за кордоном або вести напівголодне і напівхолодне існування.

Володимир Зеленський сподівається, що коли журналісти не говоритимуть про це з незалежних телеекранів, то це його врятує. Тому Зеленський накладає все нові і нові санкції та збільшує тиск на свободу слова.

Це абсолютно зухвала політика, яка ламає всі демократичні принципи.

Надії Зеленського на те, що йому вдасться залякати вільну пресу, - марні.

Ні, пане Зеленський, вам не вистачить "данілових". Вам не вистачить санкцій. Вам не вистачить часу. Вам нас не залякати", - підкреслила у своїй заяві голова наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман.