"Замість гідної пенсії впроваджують продовольчі картки": Експерт заявив, що Зеленський не виконав нічого з обіцяного

Як зауважив експерт, наразі чиновники навіть не знають, які ціни на продовольчі товари

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Під час передвиборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв багато, однак за час своєї каденції нічого не виконав. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний діяч Єгор Мисливець.

"Зеленський пообіцяв, що пенсіонери не будуть плакати, коли будуть отримувати платіжки, пообіцяв, що пенсії піднімуться, він пообіцяв, що всі олігархи будуть сидіти, обіцяв, що один закон буде рівний для всіх, обіцяв мир на Донбасі. У підсумку ми бачимо, що миру немає і не буде, і ніякі переговори вести не збираються. У підсумку ми бачимо, що тарифи тільки за минулий рік піднялися на 30%. Замість гідної пенсії з'являються новини про продовольчі картки. Вони будуть або в паперовому вигляді, як в радянські часи, або буде в додатку "Дія". У нас же діджиталізація врешті-решт", - сказав Мисливець.

Як зауважив експерт, наразі чиновники навіть не знають, які ціни на продовольчі товари. "У нас у Зеленського сир по 50 грн, у першої леді Олени Зеленської скумбрія по 8 грн, а пенсіонери зараз хліб повинні за картками отримувати, щоб вижити. Тобто вони спочатку піднімають тарифи, вводять у нас ринкові ціни на газ, на електроенергію... Ціни підскочили, а пенсії залишилися ті самі", - зауважив Мисливець.

Нагадаємо, в Україні до кінця дії карантину запровадили державне регулювання цін на низку харчових продуктів. Така норма передбачена постановою Кабінету міністрів, яку ухвалили на засіданні 12 січня. Про те, на які продукти держава регулюватиме ціни, і як це вплине на їхню кінцеву вартість, читайте в нашому матеріалі.