Заступник міністра освіти Ігор Гарбарук звільнився після інциденту з декольте його помічниці

Фото з відкритих джерел

Заяву про звільнення він написав сам

Заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук звільнився за власним бажанням після інциденту з його помічницею на зустрічі з мером Львова Андрієм Садовим. Про це в телеграм-каналі повідомила народний депутат від "Слуги народу", голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Грішина.

Нагадаємо, 25 грудня на зустріч із мером Ігор Гарбарук прийшов у компанії 27-річної юристки Христини Тишкун. Суспільство обурилось через те, що жінка одягла сукню з глибоким декольте та розрізом до стегна. За словами заступника міністра, Христина Тишкун - його помічниця.

Користувачі соціальних мереж висловлювали своє невдоволення - мовляв, таке вбрання не відповідає діловому етикету.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення чиновника 28 грудня 2021 року. Заяву Ігор Гарбарук написав сам. Заступником міністра освіти і науки України він став 15 липня 2020 року.

Новини за темою: Президентський університет: МОН і НАНУ підписали Меморандум про співпрацю

Нагадаємо, голова політичної партії "Слуга народу", заступниця голови парламентської фракції Олена Шуляк не виключає, що на початку 2022 року щодо деяких місцевих депутатів може бути прийнято рішення про відкликання за процедурою імперативного мандату.