Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Затягування часу": В Офісі президента відреагували на відмову КСУ прийняти присягу суддів

У Зеленського сподіваються, що "Верховний Суд ухвалить вигідні рішення"

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента України

В Офісі президента відреагували на відмову Конституційного Суду у приведенні до присяги Оксани Грищук і Олександра Петришина. У Зеленського переконані, що це виглядає як затягування часу. Про це повідомив прес-секретар президента Сергій Никифоров у Facebook

"Володимир Зеленський засмучений відмовою КСУ приймати присягу кандидатів на вакантні позиції за президентською квотою. Для Офісу президента це виглядає затягуванням часу з надією на те, що кругова порука в судовій системі знову спрацює, і Верховний Суд ухвалить вигідні рішення для скомпрометованої верхівки КСУ", - написав прес-секретар президента.
 
Як зазначив Никифоров, президент сподівається, що у Верховному Суді "усвідомлюють суспільний запит на судову реформу, як і те, що вона є ключовою умовою для економічного розвитку нашої країни".
 
Нагадаємо, у вівторок, 30 листопада, Конституційний суд визнав неможливим приведення до присяги Олександра Петришина та Оксани Грищук, яких 26 листопада президент Володимир Зеленський призначив суддями Конституційного Суду. 
 
Справа в тому, що президент Зеленський призначив Петришина і Грищук на місце звільнених Олександра Тупицького та Олександра Касмініна, які домоглися того, що указ про їх звільнення був визнаний незаконним.