Зеленський хоче, щоб обмеження проти олігархів в Україні діяли й за кордоном

Володимир Зеленський Степан Франко / EPA

Мін'юст має розробити відповідний механізм

Президент Володимир Зеленський хоче, щоб українські обмеження проти олігархів працювали й за кордоном. Він доручив Міністерству юстиції розробити відповідний механізм. Про це повідомив очільник відомства Денис Малюська в ефірі телеканалу "Рада".

"Щоб наші партнери також реагували, також встановлювали додаткові контролі щодо активів та діяльності таких осіб за кордоном", – сказав Малюська.

Передбачається, що статус олігарха "автоматом" призведе до проблем для ведення бізнесу за кордоном. При цьому Зеленський хоче, аби це було закріплено на рівні документів.

"Опір великий, війна не закінчилася. Ще є кілька рубежів захисту, які, очевидно, будуть задіяні олігархами. Але поки нічого непрогнозованого не сталося, вони не вигадали чогось такого, чого ми заздалегідь не очікували", – висловився міністр.

Новини за темою: Зеленський підписав антиолігархічний закон

Нагадаємо, нещодавно секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що вже 20-25 травня 2022 року на засіданні РНБО розглядатимуть перших офіційно визначених олігархів України. Це станеться при плановому запуску закону про олігархів.