Зеленський передав управління державою зовнішнім "партнерам", а сам поїхав відпочивати, - Годний

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський передав управління державою зовнішнім "партнерам", а сам поїхав на відпочинок з дружиною та Андрієм Єрмаком. Таку думку висловив політолог Сергій Годний в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Я не випадково вчора на ефірі поставив питання, чи повернувся президент. Тобто такий пророк своєрідний. Але справа в чому? Справа в тому, що все йде під контролем, повністю управління державою передано так званим, перепрошую, зовнішнім нашим партнерам. Держава повільно, впевнено йде на дно. Чому не відпочивати? Можна відпочивати. Тим паче, що ми Конституцію читаємо, тут бачу, а тут не бачу, от де хочу, бачу, де мої права, бачу, де обов’язки, ну вибачте", - зазначив він.

Крім того, експерт прокоментував фразу Володимира Зеленського, коли у 2019 році він сказав, що "президент не має права відпочивати в країні, в якій йде війна".

"Яскрава цитата. Що змінилося? Ця роль уже стала такою, яка набридла нашому головному гаранту, роль такої людини, котра ріже те, про що хочуть говорити українці, про що хочуть чути українці. Знаєте, можна було б президенту відпочивати, наприклад, в країні, де працює державний механізм, інституції всі, як годинник, де не відбувалося руйнування системи органів виконавчої влади, де не відбувалася адміністративно-територіальна реформа, перепрошую, з порушенням Конституції через рішення Кабінету міністрів, а не через Верховну Раду, як це б мало бути законно, де оці всі інституції правоохоронні фінансово забезпечені, і, наприклад, поліція зараз не говорить про підняття заробітних плат і не пише рапорти про звільнення масово.

Ось про що можна було б говорити, але в такому випадку, коли ти все зруйнував разом зі своїм оточенням, все підкорив, все підпорядкував. Суди, перепрошую, радяться про те, які рішення приймати тобі щодо тих чи інших замовників політичних справ, тобто тут відпочивати не потрібно", - сказав Годний.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, президент Володимир Зеленський у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото в 2022 році. Однак схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився в чергову відпустку на один з курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковелю президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює. 

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе", - зазначав він.

Своєю чергою пресслужба глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.