Зеленський підписав указ щодо затвердження нового положення про службу у зовнішній розвідці

Низку попередніх указів, які стосувалися Положення про військову службу в СЗР, визнано такими, що втратили чинність

Фото з відкритих джерел

 
Президент Володимир Зеленський затвердив Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби зовнішньої розвідки України. Відповідний указ №690/2021 опублікований на офіційному сайті глави держави.
 
"Затвердити Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби зовнішньої розвідки України", - зазначається в документі.

Положення визначає порядок проходження військової служби особами сержантського і старшинського складу, офіцерського складу Служби зовнішньої розвідки України, виконання військового обов’язку в запасі та особливості проходження військової служби в особливий період.

Затверджене Положення застосовується також до відносин, що виникають у зв’язку з проходженням у СЗР особами офіцерського складу кадрової військової служби до їх переходу в установленому порядку на військову службу за контрактом або звільнення з військової служби.

Низку попередніх указів, які стосувалися Положення про військову службу в СЗР, визнано такими, що втратили чинність.

Новини за темою: Служба зовнішньої розвідки опублікувала "Білу книгу" в день свого професійного свята

Нагадаємо, у липні цього року зеленський звільнив Валерія Кондратюка з посади голови Служби зовнішньої розвідки та призначив нового очільника органу.