Зеленський після чуток про відпочинок на Сейшелах опублікував старий знімок з Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський

РИА Новости

Президент Володимир Зеленський опублікував перше "робоче" фото в 2022 році, яке схоже на знімок, зроблений ще в листопаді 2021 року. Фотографію глава держави виставив у своєму Instagram-акаунті.

За словами президента, перше "робоче" фото в 2022 році було зроблено в Офісі президента на Банковій.

"Понеділок. Ранок. Банкова. Починаємо новий робочий тиждень у новому, 2022 році", – підписав знімок Володимир Зеленський у своєму Instagram.

Антикор

Зеленський опублікував першу "робочу" фотографію в 2022 році 

Варто відзначити, що схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Антикор

Фото з Зеленським, яке було опубліковане в 2021 році

Антикор

Фото з Зеленським, яке було опубліковане в 2021 році

Антикор

Зеленський опублікував першу "робочу" фотографію в 2022 році 

Ще одне схоже фото, яке, можливо, було зроблено під час однієї фотосесії, опублікувала пресслужба Запорізької ОДА в червні 2020 року. На сайті адміністрації інформували, що президент Володимир Зеленський підписав закон про звільнення учнів від проходження державної підсумкової атестації через пандемію COVID-19.

Антикор

Фото з Зеленським, яке було опубліковано в 2020 році 

Чутки про нову відпустку Володимира Зеленського

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився в чергову відпустку на один з курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковелю президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Антикор

Антикор

Інформацію про те, що Володимир Зеленський міг відправитися у відпустку після Буковелі також повідомив нардеп VIII скликання, кандидат у мери Києва Борислав Береза. Експарламентарій звернув увагу, що в соцмережах більше як добу не було нових знімків глави держави з Андрієм Єрмаком.

"Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе. Володимире Олександровичу, не забувайте мазатися кремом від засмаги. Ну, або доручіть Андрію Борисовичу (Єрмак, — ред.) вас намазати", — написав Береза у своєму Telegram.

Антикор