Зеленський просить Сенат США підтримати санкції проти "Північного потоку-2"

Reuters

Президент висловився від імені України

Президент України Володимир Зеленський просить Сенат США підтримати санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2", щоб не допустити його запуск. Про це очільник держави повідомив у Twitter.

"Дякую сенаторам Чаку Шумеру і Теду Крузу за згоду поставити на голосування зупинку російського "Північного потоку-2". Україна просить усіх своїх друзів у Сенаті США підтримати закон про захист енергетичної безпеки Європи", - написав Зеленський.

Нагадаємо, нещодавно Держдеп США заявив, що законопроєкт, який висунув сенатор-республіканець Тед Круз про запровадження санкцій проти газопроводу "Північний потік-2", підірве "об'єднаний фронт" із Європою у протидії Росії. При цьому там заявили, що адміністрація прагне працювати з Конгресом над потужним стримуванням російської агресії щодо України.

Новини за темою: "Північний потік - 2": Франція допускає зупинку газопроводу в разі вторгнення РФ до України

Раніше в ЗМІ зʼявилася інформація про те, що Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку-2" у разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Передбачається, що відповідного зобовʼязання Білий дім домагатиметься й від нового уряду Німеччини.