Зеленський та Байден проведуть розмову 9 грудня

Після розмови Байдена з Путіним відбулися переговори з представниками Великої Британії, Франції, Німеччини

Фото з відкритих джерел

Президент США Джо Байден після переговорів із російським колегою Володимиром Путіним зідзвониться з українським лідером Володимиром Зеленським. Планується, що розмова відбудеться у четвер, 9 грудня. Про це під час брифінгу повідомив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

"Президент Байден у четвер проведе розмову з президентом Зеленським після вчорашньої розмови між Держсекретарем США та президентом Зеленським", - сказав Салліван.

Він зазначив, що після розмови Байдена з Путіним відбулися переговори з представниками Великої Британії, Франції, Німеччини. Вони були повідомлені про подробиці розмови.

Салліван також повідомив, що США проінформують про результати переговорів Байдена з Путіним співробітників посольств країн НАТО і ЄС.

Байден також має намір сьогодні переговорити з представниками Сенату та Палати представників, додав він.

Новини за темою: Байден застеріг Путіна та пригрозив рішучими заходами в разі вторгнення до України

Нагадаємо, що 7 грудня президент Росії Володимир Путін та президент США Джо Байден провели свої переговори по відеозв'язку, тривалістю дві години та п’ять хвилин. Путін та Байден, перш за все, планували обговорити загострення ситуації довкола України, зокрема загрозу російського повномасштабного вторгнення. Окрім цього, планувалося обговорити кібербезпеку та інші питання.