Зеленський закликав Сенат США запровадити санкції проти "Північного потоку-2"

Фото з відкритих джерел

Відповідне звернення глава держави опублікував на своїй сторінці у Twitter

Президент України Володимир Зеленський закликав Сенат США запровадити санкції проти газопроводу "Північний потік-2". Відповідне звернення глава держави опублікував на своїй сторінці у Twitter.

"Газовий шантаж Європи має припинитися назавжди. Ми вдячні Палаті представників Штатів за включення до NDAA поправки, яка зупинить "Північний потік - 2". Звертаємось до всіх друзів України та Америки у Сенаті США щодо підтримки такої норми й на рівні Сенату", - написав Зеленський.

Поправкою, яку згадує президент, передбачається запровадження санкцій проти оператора газопроводу компанії Nord Stream 2 AG, засновником якої є "Газпром".

У липні поточного року адміністрація Джо Байдена вирішила не піддавати санкціям компанію-оператора газопроводу після того, як керівництво Німеччини пообіцяло захистити інтереси України та вжити заходів у разі використання Росією природного газу як політичного інструменту.

У разі схвалення поправки Сенатом та Палатою представників Білий дім буде змушений запровадити санкції проти Nord Stream 2 AG.

Новини за темою: У РФ оголосили про готовність запуску "Північного потоку - 2"

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" та "Оператор ГТС" можуть отримати право дорадчого голосу під час сертифікації російського газопроводу "Північний потік-2". Нещодавно компанії подали відповідні заяви.