Зеленський запросив Орбана до України: Дати поштовх у відносинах

Володимир Зеленський у Верховній Раді Офіс президента України

30-річчя визнання Угорщиною незалежності України та встановлення між країнами дипломатичних відносин стало гарною нагодою поговорити з Орбаном

Президент Володимир Зеленський запросив прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана відвідати Україну у 2022 році. Глава держави зазначив, що особиста зустріч дасть новий у відносинах двох країн. Про це йдеться у Twitter Зеленського.

За його словами, 30-річчя визнання Угорщиною незалежності України та встановлення між країнами дипломатичних відносин стало гарною нагодою поговорити з Орбаном.

"Поки телефоном, але впевнений, що наша зустріч стане новим імпульсом у відносинах України та Угорщини. Запросив прем'єр-міністра відвідати Україну у 2022 році", - додав Зеленський.

Новини за темою: На полях НАТО: Кулеба заявив, що Україна та Угорщина мають спільне бачення безпекової ситуації

Раніше повідомлялося, що Угорщина викликала посла України через суперечку про угоду Будапешта з "Газпромом". Про це йдеться у заяві глави угорського МЗС Петера Сійярто. Він підкреслив, що Будапешт сприймає подібні кроки Києва як "порушення суверенітету Угорщини та інтересів її національної безпеки".