Жодних ознак того, що Зеленський зараз перебуває в Офісі президента, - немає, - журналіст

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

На даний момент немає ніяких ознак, які б указували на те, що президент Володимир Зеленський перебуває в приміщенні Офісу президента на Банковій і працює. Про це повідомив кореспондент телеканалу UkrLive Андрій Лащ, який знаходиться біля будівлі. 

Він нагадав: у ЗМІ поширилася інформація про те, що фото з наради, яку виклав у понеділок, 10 січня, Зеленський у своєму Instagram, насправді зроблено минулого року. А президент, за даними ЗМІ, разом з дружиною Оленою Зеленською і главою свого Офісу Андрієм Єрмаком наразі на відпочинку на Сейшелах.

За словами Лаща, в приміщенні Офісу президента практично ніде не горить світло, в тому числі в кабінеті глави держави. Крім того, охорона будівлі, як повідомив кореспондент, поводиться абсолютно спокійно, демонструючи, що кортежу Зеленського не чекає. 

"Хочеться сказати, що президент, за інформацією, яку наші джерела повідомляють і джерела інших журналістів-розслідувачів, поїхав не сам, а в компанії пана Єрмака, глави Офісу президента, ну і так само першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. Всі вони були в Буковелі, а потім, так само, нібито за інформацією джерел і вже народних депутатів попередніх скликань, розповідають, що вони і на своїх сторінках у фейсбуці вже дають коментарі інтернет-виданням, зокрема. Вони говорять про те, що в Буковелі, там, де відпочивав президент з 4 січня, він нібито на одному поверсі жив з олігархом, великим бізнесменом Ігорем Коломойським. Нібито за інформацією тих же джерел, потім вони чартерним рейсом куди полетіли? На Сейшели, а ми знаємо, що Ігор Коломойський великий цінитель дорогих яхт, у нього є чотири яхти загальною вартістю 150 мільйонів доларів. Можна в принципі зараз прогнозувати, що, швидше за все, якщо вони полетіли разом на Сейшели, наприклад, поплавати на яхті, то судячи з усього, одну з них вони виберуть", - зазначив Лащ. 

"Ми ж вже, як зафіксуємо, побачили, що світло принаймні не світиться на поверсі, де працює президент. Крім того, не побачив я тут якихось відомих особистостей, які зазвичай повинні приходити на роботу, і можемо зараз побачити наскільки тут багато людей, наскільки тут багато представників державної охорони. Будемо протягом дня стежити, будемо з усіма говорити, якщо пощастить, все-таки зустрінемо кортеж президента і, можливо, помахаємо йому", - додав кореспондент.

Політолог Тарас Березовець повідомив у своєму Telegram-каналі, посилаючись на власні джерела, що президент Володимир Зеленський з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку.

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе", - зазначав він.