Призупиняли поїзди: У Харкові сталося підтоплення деяких станцій метро

Як зазначив генеральний директор КП "Харківський метрополітен" Андрій Гармаш, підтоплення не становить небезпеки для пасажирів

Метро Харкова. Фото EPA-EFE

У Харкові сталося підтоплення станцій метрополітену на Холодногірсько-Заводській лінії. Рух поїздів призупинявся на півтори години. Про це повідомляється на офіційному сайті Харківської міськради.

"Сьогодні, 11 січня, близько 5:30 сталося підтікання тунелю на перегоні від станції "Площа Конституції" до станції "Центральний ринок". Щоб уникнути аварійних ситуацій та забезпечити безпеку пасажирів, рух поїздів було призупинено: поїзди ходили від кінцевої станції "Індустріальна" до станції "Проспект Гагаріна"", - розповів заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Як зазначив генеральний директор КП "Харківський метрополітен" Андрій Гармаш, підтоплення не становить небезпеки для пасажирів. 

За словами Водовозова, машиністи, які візуально спостерігають тунель, не повідомляють про пошкодження, однак перегін будуть обстежувати фахівці після закриття станцій.

"Усі оглядові дії будуть проведені вночі", - сказав заступник мера.

Новини за темою: Коробка з "бомбою": У Харкові затримали чоловіка, який "замінував" метро

Нагадаємо, у Закарпатській області внаслідок інтенсивних дощів піднялися ґрунтові води. Внаслідок цього були підтоплені підвальні приміщення та домогосподарства.