Новини » Світ Читать эту новость на русском

Автори серіалу "Емілі в Парижі" анонсували наступні сезони

Фото з відкритих джерел

Оголосили про вихід третього і четвертого сезону

Автори серіалу "Емілі в Парижі", що виходить на платформі Netflix, анонсували третій і четвертий сезони. Про це повідомили на офіційному акаунті серіалу в Instagram.

Як відомо, перший сезон серіалу "Емілі в Парижі" вийшов у 2019 році. Комедійно-драматичний серіал Netflix створив сценарист серіалу "Секс і місто" Даррен Стар. Стрічка одразу стала однією з найпопулярніших на Netflix та зазнала багато критики за стереотипне зображення французів.

Новини за темою: Режисер "Гри в кальмара" веде перемовини з Netflix щодо продовження серіалу

Нагадаємо, другий сезон вийшов 22 грудня 2021 року, однак і він зазначив критики через стереотипи — цього разу щодо українок. У серіалі показали героїню Петру із Києва, яка за сюжетом приїхала до Парижа, де на курсах французької познайомилася з головною героїнею Емілі. Дівчата вирушили разом на прогулянку, щоб попрактикуватися у французькій. За сюжетом, Петра сказала: "Люблю все безкоштовне", а потім винесла речі з магазину, не заплативши за них. Емілі присоромила українку за цей вчинок та сказала повернути одяг в магазин. Натомість Петра відповіла українською: "Ти шо здуріла? Я не можу такого зробити, мене ж за це депортують".