Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь заборонила ввезення низки товарів із країн, що застосовують до неї санкції, - МЗС

фото з відкритих джерел

У відомстві зазначили, що вживуть необхідних заходів для насичення внутрішнього ринку аналогічними товарами з дружніх країн

Білорусь ввела заборону на ввезення низки товарів з країн, які застосовують проти країни санкції. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ Білорусі.

"Як заходи у відповідь на незаконний зовнішній санкційний тиск, спрямований на підрив суверенітету Білорусі і погіршення добробуту білоруських громадян, з метою захисту національних інтересів уряд Республіки Білорусь прийняв рішення про введення заборони ввезення на територію країни низки товарів, що походять з держав, які застосовують незаконні антибілоруські санкції", - заявили у відомстві.

Зазначається, що будуть вжиті необхідні заходи для насичення внутрішнього ринку аналогічними товарами з дружніх країн.

"У відповідь на нелегітимні рестрикції щодо білоруської авіаційної галузі аналогічні кроки будуть зроблені нашою країною щодо авіаперевізників з країн ЄС і Великої Британії.

Розширено списки осіб, чий в'їзд на територію Білорусі небажаний, з країн, які на системній основі дискримінують білоруських офіційних осіб, журналістів і представників громадських організацій", - додали в МЗС.

Новини за темою: Міністр закордонних справ Білорусі заявив про ризик втрати державності через санкції

Нагадаємо, Сполучені Штати ввели нові санкції проти Білорусі, які стосуються 20 осіб і 12 організацій. У списку, зокрема, є Дмитро Лукашенко - син Олександра Лукашенка.

Серед підсанкційних компаній фігурують "Белтехекспорт", виробник добрив "Славкалій" і "Агрорасквіт", яка є українським дочірнім підприємством "Білоруськалія", 140-й ремонтний завод, авіакомпанія "Трансавіаекспорт".

Слідом за США санкції проти Білорусі запровадив Європейський Союз. Під обмеження потрапили авіакомпанії, підприємства, організації та 17 фізичних осіб.