Новини » Світ Читать эту новость на русском

Британські вчені виявили ще один симптом зараження штамом "Омікрон"

Фото з відкритих джерел

До ознак інфікування "Омікроном", які раніше були озвучені медиками, також відносять закладеність носа, сухий кашель і хворобливі відчуття в попереку

Британські вчені виявили, що шкірний висип може свідчити про зараження новими штамом коронавірусу "Омікрон". Про це повідомляє Daily Express.

Зазначається, що медики та вчені проаналізували дані програми Zoe Covid Symptom (використовується для спостереження за симптомами COVID-19) та прийшли до висновку, що поява висипу можна вважати ключовою ознакою штаму.

"У різних пацієнтів почервоніння на шкірі відрізняються один від одного. Хтось скаржився на сильний свербіж, інші, навпаки, відзначали, що припухлості ніяк не турбують", - йдеться у дослідженні.

Уточнюється, що висип може виникнути на початковій стадії хвороби та закріпитися на довгий час.

Крім цього, до ознак інфікування "Омікроном", які раніше були озвучені медиками, також відносять закладеність носа, сухий кашель і хворобливі відчуття в попереку.

Новини за темою: Коронавірус "Омікрон" дістався України. Основні симптоми та рекомендації для населення

Нагадаємо, раніше ми писали, що вчені дослідницької групи ZOE Covid Study розповіли про нетиповий симптом штаму коронавірусу "Омікрон". Симптом під назвою "мозковий туман" може вказати, що пацієнт захворів саме на новий COVID-штам.