Експосол закликав США надати Україні летальну зброю

Почесний президент Українсько-американського університету Конкордія Джон Гербст

Радіо Свобода

Також до початку переговорів із росіянами потрібно посилювати військові можливості в країнах на східному фланзі НАТО

Сполученим Штатам Америки слід надати Україні нову летальну зброю до запланованих різноформатних переговорів із Росією. Про це заявив колишній посол США в Україні, директор Євразійського центру "Атлантичної ради" Джон Гербст, передає "Укрінформ".

"Це, по-перше, посилить стримувальний фактор (проти РФ, – ред.), а, по-друге, надішле Москві меседж, що нас не залякати", - сказав він.

Також, за його словами, до початку переговорів із росіянами потрібно посилювати військові можливості в країнах на східному фланзі НАТО.

"Це матиме такий же ефект, як і відправлення зброї в Україну прямо зараз. США таким чином змусили б Путіна "сплатити ціну" за його залякування, коли він вдавався до нарощування сил навколо України. А після цього вже можна говорити про те, які наслідки чекатимуть РФ, якщо вона вирішить піти масштабним наступом проти України", - підкреслив Гербст.

Новини за темою: Литва заявила про готовність передати Україні летальну зброю

Раніше повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписав оборонний бюджет країни на 2022 рік. Його обсяг становить близько 770 млрд доларів, з яких 300 млн доларів закладено на військову допомогу Україні.