Forbes опублікував список найбільш оплачуваних спортсменок світу

Українська тенісистка Еліна Світоліна. Фото: xsport.ua/Getty

У першій десятці опинилось п'ять тенісисток

Forbes опублікував список найбільш високооплачуваних спортсменок світу за підсумками 2021 року. Про це йдеться на сайті американського видання.

Список очолила японська тенісистка Наомі Осака із заробітком у 57,3 млн доларів з яких 2,3 млн доларів – це призові на змаганнях, а решта 55 млн доларів – доходи, отримані поза кортом.

На другій позиції рейтингу опинилася американська тенісистка Серена Вільямс з доходом у 45,9 млн доларів. На змаганнях вона отримала 900 тисяч доларів призових, а 45 млн доларів заробила поза кортом.

Третє місце також дісталося зірці тенісу – Вінус Вільямс (сестра Серени). Її дохід оцінюють у 11,3 млн доларів, з яких 300 тисяч доларів це призові на змаганнях, а 11 млн доларів прибуток поза кортом.

• Неллі Корда (гольф) – 5,9 млн доларів;
  • Кендіс Паркер (баскетбол) – 5,7 млн доларів.

Відомо, що перша ракетка світу австралійка Ешлі Барті у цьому списку посіла тільки восьме місце. Минулого року вона виграла свій перший Вімблдонський турнір та здобула бронзову медаль на Олімпійських іграх у змішаному парному розряді.

Новини за темою: Свіжий рейтинг WBN P4P: Усик на другому місці, Ломаченко - сьомий

Як повідомлялося раніше, найбільш високооплачувані зірки TikTok у світі загалом минулого року заробили 55,5 млн доларів. Цей дохід на 200% перевищив показник попереднього року.