Генштаб Росії спростовує інформацію про плани щодо наступу на Україну

Начальник Генштабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов. Фото: kremlin.ru

Начальник Генштабу ЗС РФ наголосив, що переміщення військ всередині Росії не вимагають інформування на міжнародному рівні

Начальник Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов назвав брехнею інформацію про плани щодо наступу на Україну. Про це повідомляє ТАСС.

За його словами, переміщення військ всередині Росії не вимагають інформування на міжнародному рівні.

"Країнами НАТО приділяється надмірна увага до переміщення військ по території Російської Федерації. Передислокація підрозділів у ході бойової підготовки - це рутинна практика для збройних сил будь-якої держави. Військова діяльність здійснюється на національній території і не вимагає повідомлення. Поширювана в ЗМІ інформація про нібито підготовлюване вторгнення Росії до України є брехнею", - наголосив Герасимов.

Новини за темою: Бундестаг проведе екстрені слухання через нарощення Росією сил біля кордонів України

Нагадаємо, раніше розслідувальна група Conflict Intelligence Team повідомила, що Російська Федерація продовжує збільшення чисельності своїх військ в областях, що межують з Україною. Зокрема, на станції "Маслівка" в передмісті Воронежа помітили безліч військової техніки та як мінімум один зенітний ракетний комплекс "Бук".