Новини » Світ Читать эту новость на русском

IKEA скоротила невакцинованим співробітникам у Британії виплати за самоізоляцію

IKEA

pixabay.com

У країні нещеплені працівники компанії, які мають ізолюватися, тепер отримують 96,35 фунтів стерлінгів на тиждень

Компанія з виробництва меблів IKEA вирішила скоротити лікарняні для невакцинованих від коронавірусу співробітників, які змушені піти на самоізоляцію. Про це повідомляє BBC.

IKEA визнала, що це "емоційна тема", але додала, що її політика має змінюватися залежно від обставин довкола. У Великій Британії нещеплені працівники IKEA, які мають ізолюватися, тепер отримують лише 96,35 фунтів стерлінгів (3,6 тис. грн) на тиждень — мінімум встановленої законом допомоги при хворобі. Середня зарплата у британській IKEA становить від 400 до 450 фунтів стерлінгів на тиждень (14,9—16,8 тис. грн), залежно від розташування.

"Повністю вакциновані співробітники або ті, хто звільнені від вакцинації, отримають повну зарплатню під час самоізоляції", — заявили в компанії.

В IKEA також додали, що випадки перебування на самоізоляції розглядатимуться окремо, тому всім стурбованим ситуацією співробітникам, рекомендується поговорити зі своїм менеджером.

Новини за темою: В Італії запроваджують локдаун для невакцинованих до кінця березня

Нагадаємо, офіційну сторінку компанії IKEA-Україна в Instagram зламали на восьмий день після відкриття першого магазину в Києві. Хакери видалили всі публікації та опублікували там свої особисті фото і відео.