Італія послабила правила самоізоляції для тих, хто контактував із хворими на COVID-19

Фото з відкритих джерел

Водночас уряд країни ще більше посилив обмеження щодо невакцинованих

Італія послабила правила самоізоляції для тих, хто контактував з особою з позитивним тестом на коронавірус, але повністю вакцинований або нещодавно одужав від COVID-19. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що експерти в галузі охорони здоров'я закликали уряд переглянути свою політику на тлі побоювань, що поширення небезпечного варіанта "Омікрон" може паралізувати країну, змусивши мільйони людей залишатися вдома.

Згідно з італійськими вимогами, ізоляція більше не буде необхідна для тих, хто мав позитивний контакт, але отримав бустерну дозу, був повністю вакцинований або одужав від хвороби протягом останніх 120 днів.

Такі особи повинні носити захисну маску Ffp2 (еквівалентну KN95 або N95 в інших регіонах) протягом 10 днів і лише у випадку, якщо вони мають симптоми, пройти тест протягом п'яти днів після контакту з людиною, зараженою коронавірусом.

Наголошується, що водночас уряд країни ще більше посилив обмеження щодо невакцинованих.

З січня заклади, включаючи ресторани просто неба, готелі та підйомники, будуть відкриті тільки для вакцинованих і тих, хто нещодавно одужав від хвороби.

Такі ж правила діятимуть і для громадського транспорту.

Новини за темою: Італія продовжила до кінця березня надзвичайний стан, запроваджений через COVID-19

Нагадаємо, раніше ми писали, що Італія починаючи із четверга, 16 грудня, забороняє в'їзд українським туристам до країни без обов'язкової самоізоляції, навіть вакцинованих. Україну віднесено до переліку країн списку Е, що передбачає заборону на необов’язкові поїздки українських громадян, навіть вакцинованих.