Ізраїль у квітні планує розпочати вакцинацію немовлят проти COVID-19

Harvard Health

Наразі компанія Pfizer проводить клінічні випробування, щоб понизити вік, дозволений для застосування вакцини, з п'яти років до шести місяців

Ізраїль у квітні розпочне вводити вакцини проти коронавірусу немовлятам від шести місяців. Про це повідомляє The Times of Israel.

"Зараз в Ізраїлі вакцини доступні для всіх людей, віком від п'яти років. Я вважаю, що до квітня вакцинацію буде розширено на будь-який вік від шести місяців", - розповів директор з міжнародних відносин Міністерства охорони здоров'я Ашер Шалмон журналістам.

Підкреслюється, що наразі компанія Pfizer проводить клінічні випробування, щоб понизити вік, дозволений для застосування вакцини, з п'яти років до шести місяців.

Минулого місяця вона повідомила, що під час випробувань на дітях віком від шести місяців до п'яти років вакцина "продемонструвала сприятливий профіль безпеки".

Зараз компанія випробовує схему введення трьох мінідоз для дітей віком до 5 років, після того, як з'ясувалося, що введення двох звичайних доз викликає сильну реакцію у дітей до двох років.

Новини за темою: У США планують ввести ревакцинацію для дітей 12-15 років

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні з квітня можуть почати вакцинувати від коронавірусу дітей віком від п’яти років.