Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ізраїль схвалив четверту дозу вакцини проти COVID-19 для окремих груп населення

Фото з відкритих джерел

Спочатку четверту дозу будуть вводити особам з ослабленою імунною системою

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю 30 грудня схвалило застосування четвертої дози вакцини для людей, найбільш вразливих до COVID-19. Про це повідомив генеральний директор Міністерства охорони здоров'я країни Нахман Аш, передає Ynet.

Голова МОЗ Ізраілю пояснив, що спочатку четверту дозу будуть вводити особам з ослабленою імунною системою.

"Ми щодня відстежуватимемо дані й подивимося, чи потрібно нам поширити цю рекомендацію на більшу кількість населення", – сказав Нахман Аш.

Як повідомляє Associated Press, у медичному центрі Шиба у Рамат Гані вже заявили, що почнуть вводити четверту дозу пацієнтам, які перенесли пересадку серця. Ізраїль почав випробування четвертої дози на початку цього тижня, призначивши її приблизно 150 медичним працівникам, які отримали бустерне щеплення в серпні.

За даними МОЗ Ізраїлю, близько двох третин населення країни (майже 9,5 мільйона осіб), отримали принаймні одну дозу вакцини, і близько 4,2 мільйона ізраїльтян отримали три дози з урахуванням бустерної.

"Ізраїль очолить процес введення четвертої вакцини ізраїльському народу, – йдеться в заяві прем'єр-міністра Нафталі Беннета. – Стратегія Ізраїлю з подолання "Омікрона" зрозуміла: чим більше хвиля, тим більший захист нам знадобиться для її подолання".

Новини за темою: Ізраїль схвалив COVID-вакцинацію наймолодших дітей: Яку вакцину вводитимуть і що кажуть лікарі про дитячу імунізацію

Нагадаємо, Ізраїль передасть Україні 500 тисяч доз вакцини від COVID-19 компанії AstraZeneca. Партія буде надана через глобальний механізм COVAX.