Канада готова працювати з Україною над стримуванням Росії, - Кулеба

Фото з відкритих джерел

Сторони домовилися про зміцнення особливого партнерства

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із канадською колегою Мелані Жолі, під час якої сторони домовилися про зміцнення особливого партнерства двох країн. Про це повідомила пресслужба МЗС України.

Зазначається, що міністри обговорили конкретні кроки в рамках комплексного пакета стримування РФ від подальших агресивних дій. "Якщо в Росії будуть бачити, що Захід серйозно ставиться до нинішньої ситуації і готовий до рішучих дій, вони двічі подумають перед тим, як вдаватися до будь-яких військових авантюр", - вважає Кулеба.

Український дипломат подякував канадській стороні за готовність працювати разом з Україною над стримуванням РФ. Водночас урядовець висловив особливу подяку Канаді за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Новини за темою: Україна уже має двох союзників: Як США і Канада можуть допомогти у випадку російської агресії

Керівники зовнішньополітичних відомств двох країн обговорили подальшу співпрацю в галузі безпеки і оборони, а також скоординували спільну позицію до наступного етапу проведення переговорів із Іраном щодо притягнення до відповідальності винних у справі збитого літака PS752.

"Міністри домовилися і далі зберігати єдність міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752 у боротьбі за встановлення справедливості для жертв трагедії та їхніх рідних", - зазначає МЗС.

Новини за темою: У Канаді розглядають варіанти збільшення військової допомоги Україні через активізацію РФ на кордоні

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з очільницею МЗС Канади Мелані Жолі. Тоді сторони обговорили нарощування військ РФ біля українського кордону.