Катастрофа "МАУ": Імена обвинувачуваних повідомили родинам загиблих

Фото з відкритих джерел

Для отримання інформації українські родини мають призначити іранських адвокатів

Імена та прізвища осіб, яких Тегеран звинувачує у збитті літака "МАУ", повідомлені родинам загиблих та їхнім адвокатам. Про це повідомив посол Ірану в Україні Манучехр Мораді в інтерв'ю УНН.

"На сьогодні, згідно з доказами та існуючими документованими даними, проти кількох осіб висунуто звинувачення, і наразі триває судовий процес відносно них. Їхні імена та прізвища все ж були повідомлені родинам загиблих та їхнім адвокатам, проте досі вони не оголошені офіційно", - висловився дипломат.

Новини за темою: Катастрофа "МАУ": Посол Ірану заявив, що українські родини не зверталися по компенсації

При цьому на питання про те, чи повідомлено імена та прізвища цих людей Україні, він заявив, що Міністерство закордонних справ та посольство Ірану наразі не можуть повідомити про це представникам нашої держави.

"Якщо імена та прізвища будуть офіційно повідомлені судом Міністерству закордонних справ Ірану, українська сторона про це обов'язково дізнається. Безумовно, така можливість для родин загиблих українців існуватиме, якщо вони призначать для себе іранських адвокатів, і через них будуть відстоювати свої інтереси в суді, і таким чином, дізнаються про якість процесу розгляду справи", - сказав Мораді.

Новини за темою: Данілов про катастрофу "МАУ" в Ірані: Це терористичний акт

Нагадаємо, 8 січня 2020 року біля Тегерана було збито літак української авіакомпанії "МАУ" рейсу PS752. Внаслідок катастрофи загинули всі 176 пасажирів та екіпаж.

Нещодавно країни міжнародної групи, до якої входять Україна, Швеція, Британія і Канада, виступили із заявою, в якій вказали, що Іран відмовляється вести перемовини щодо катастрофи літака "МАУ". Постраждалі країни заявили про готовність притягнути Іран до відповідальності за катастрофу, а також за бездіяльність щодо винуватців.

Новини за темою: Катастрофа "МАУ": Офіс генпрокурора назвав імена ймовірних виконавців злочину

Своєю чергою, Міністерство закордонних справ Ірану заявило, що Тегеран не відмовлявся від перемовин щодо компенсацій. Таким чином Іран заперечив заяву міжнародної групи.