Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana подав повторний позов на групу

Фото з відкритих джерел

Спенсер Елден вважає себе об'єктом дитячої порнографії та вимагає від фігурантів справи по 150 тис. доларів

Американець Спенсер Елден, дитяча фотографія якого з'явилася на обкладинці альбому Nevermind у 1991 році, подав повторний позов проти рок-групи Nirvana. Про це повідомляє видання Spin.

Як відомо, чоловік розпочав судовий позов із музикантами ще в серпні 2021 року. У першому позові стверджувалося, що зображення немовляти на обкладинці є дитячою порнографією, а батьки Елдена ніколи не підписували дозвіл на використання його фотографій.

На початку січня суд у Каліфорнії відхилив заяву Елдена, але дозволив подати скаргу із внесеними змінами.

У новому позові юристи Спенсера видалили звинувачення у торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації, залишивши претензії у використанні їхнього підзахисного як об'єкта дитячої порнографії.

Відповідачами, як і раніше, виступають музиканти Nirvana, компанія Universal Music Group і фотограф Кірк Ведл. Від кожного з них Елден вимагає по 150 тисяч доларів, крім відшкодування судових витрат.

Новини за темою: Народ рохінджа у М’янмі подав позов проти Facebook

Нагадаємо, раніше проти американської зірки реаліті-шоу Кім Кардашʼян та боксера Флойда Мейвезера подали до суду за рекламу криптовалютних токенів, яка вводить в оману. Колективний позов власників токенів подав житель Нью-Йорка, який заявив, що купив токени EthereumMax і втратив гроші. Про розмір збитків не повідомляється.