Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кіпр пом'якшив правила в'їзду для туристів

Окрім того, в країні ввели низку заходів, які спрямовані на протидію поширенню нового штаму коронавірусу "Омікрон"

Кіпр Фото з відкритих джерел

Влада Кіпру пом'якшила правила в'їзду для іноземних туристів, у тому числі для українців. Про це йдеться в заяві міністерства туризму Кіпру. 

Згідно з новими правилами, із 6 січня всі мандрівники, старші за 12 років, що в'їжджають до країни, зобов'язані надати результати ПЛР-тестування, проведеного не раніше, ніж за 72 години до приїзду. Раніше на Кіпрі діяли суворіші вимоги для туристів. Мандрівники повинні були здавати три тести на COVID-19 замість двох.

Також з 10 січня заселятися в готелі зможуть лише вакциновані мандрівники, які зробили бустерне щеплення. Ці заходи діятимуть на острові як мінімум до кінця січня. 

Окрім того, в країні ввели низку заходів, які спрямовані на протидію поширенню нового штаму коронавірусу "Омікрон". Так, до 31 січня на Кіпрі заборонено будь-які масові заходи, концерти та фестивалі тощо. А у закладах громадського харчування не дозволяється перебувати великим компаніям людей. 

Новини за темою: На Кіпрі науковці виявили нову мутацію COVID-19, яку назвали "Дельтакрон"

Нагадаємо, влада Данії змінила правила в'їзду в країну й зобов'язала навіть вакцинованих мандрівників проходити тест на COVID-19. Іноземні мандрівники можуть зробити ПЛР-тест за 72 години до прибуття або експрес-тест на антиген за 48 годин до прибуття.