Компанія Merck заявила, що її таблетки ефективні проти COVID-штаму "Омікрон"

Пігулки від коронавірусу "Молнупіравір" Фото з відкритих джерел

Препарат був схвалений американською Агенцією з продовольства та медикаментів (FDA) минулого місяця

Фармацевтична компанія Merck заявила, що її таблетки "Молнупіравір" від COVID-19 мають механізм, який працюватиме проти "Омікрону" та інших штамів коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

"Ми впевнені, що ці пігулки будуть ефективними проти "Омікрону" (…) Цей механізм на молекулярному рівні буде діяти проти "Омікрону" і, наскільки ми знаємо, проти будь-якого іншого варіанту, що може з‘явитися", - запевнив очільник компанії Merck Research Laboratories Дін Лі на конференції з охорони здоров’я, організованій J.P. Morgan.

Зазначається, що наразі даних щодо дії препарату "Молнупіравір" проти "Омікрону" немає, але пігулки продемонстрували ефективність у 30% у зниженні ймовірності госпіталізації та смерті, згідно з дослідженням, яке проводилося на 1 433 пацієнтах у листопаді.

Водночас ще більш ранні дослідження показували ефективність у 50%.

Як відомо, препарат був схвалений американською Агенцією з продовольства та медикаментів (FDA) минулого місяця. Також його вже схвалили та планують закупляти в інших країнах, включаючи Велику Британію, Японію та Індію.

Новини за темою: Ліки від коронавірусу вже існують: Компанії Pfizer і Merck тестують новий препарат від COVID-19, а США вже купують його

Нагадаємо, раніше ми писали, що Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило застосування таблеток проти COVID-19 виробництва компанії Merck.