Новини » Світ Читать эту новость на русском

Королева Британії почала передачу влади принцу Чарльзу

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ

REUTERS

Він все частіше підміняє матір під час громадських заходів

Королева Британії Єлизавета II вже почала процес передачі влади своєму синові принцу Чарльзу. Про це повідомив Daily Express.

"Смерть королеви не викличе кризи в королівській родині. Символічна передача влади Чарльзу вже йде", - зазначив, вивчаючий британську монархію, історик Ед Оуенс.

Також він звернув увагу, що останнім часом принц частіше підміняє матір під час заходів і взяв на себе присвоєння титулів, яким раніше займалася Єлизавета II.

При цьому, у 95-річної королеви значно погіршується здоров'я. Наприкінці жовтня лікарі рекомендували їй відпочити від публічних заходів. Після цього вона скасувала візит до Північної Ірландії, відмовилася від поїздки на кліматичну конференцію ООН в Глазго і лягла в лікарню для обстеження. У листопаді Єлизавета II не брала участі в церемоніях з приводу Дня поминання.

А офіційно це пояснювали тим, що вона потягнула спину.

Новини за темою: Пандемія COVID-19: В екскоролеви Нідерландів виявили коронавірус

Нагадаємо, що раніше острівна Карибська держава Барбадос, главою якого офіційно досі була королева Великої Британії Єлизавета II, стало Республікою. Це сталося в рамках конституції, яка допускає такий поворот подій, і Букінгемський палац заявив, що поважає рішення Барбадосу.