Новини » Світ Читать эту новость на русском

Користувачі iPhone 13 заявили, що смартфони мають серйозну проблему: Що саме

Фото з відкритих джерел

Причина в недоробці операційної системи iOS 15

Користувачі iPhone 13 заявили, що смартфони мають серйозну проблему. Йдеться про шумозаглушення, яке відсікає фоновий шум під час телефонної розмови. Про це інформує PhoneArena.

"В iPhone 13 знайдена серйозна програмна проблема. Через недоробки iOS 15 новітні флагмани Apple позбулися функції шумозаглушення, яка відсікає фонові шуми під час телефонної розмови. Ця можливість дебютувала в iPhone 4 у 2010 році та успішно працює на всіх смартфонах Apple до iPhone 12 включно", - йдеться у повідомленні.

Як пізніше з'ясувалося, причина в недоробці операційної системи iOS 15.

Зазначається, що проблему виявив один з користувачів Rediit. Він зв'язався зі службою підтримки Apple, яка повідомила, що інженери компанії вже працюють над розв'язанням проблеми.

Інший користувач зазначив, що ця проблема властива iPhone 13, починаючи з найперших випусків iOS 15.

За його словами, вона також створює проблеми з луною в CarPlay при голосових дзвінках з iPhone 13.

Він заявив, що неодноразово скаржився на проблему співробітникам Apple, які своєю чергою відповідали, що це відома проблема, і компанія працює над її усуненням, але не називали навіть приблизні терміни випуску оновлення.

Новини за темою: Apple випустила оновлення iOS 15.2: Що змінилося

Нагадаємо, ринкова вартість американської компанії Apple може перевищити 3 трлн доларів. На торгах в понеділок, 13 грудня, її акції подорожчали на 1%, в результаті капіталізація корпорації досягла 2,96 трлн доларів.