Новини » Світ Читать эту новость на русском

Китайські археологи розкопали стародавню виноробню, якій понад 700 років

Xinhua

Руїни датуються пізнім періодом династії Мін та раннім періодом династії Цін до 1950-х років

Великий винний завод, що належить до пізнього періоду династії Мін (1368-1644 рр.) і раннього періоду династії Цін (1644-1911 рр.) був розкопаний у провінції Хебей на північ від Китаю. Про це повідомляє "Сіньхуа".

У провінційному інституті культурної спадщини та археології заявили, що посудини для виготовлення вина були знайдені у березні поточного року на місці одного зі знесених житлових комплексів у районі Таочен міста Хеншуй вищезгаданої провінції.

На місці руїн площею приблизно 3 тис. км були виявлені майданчики для ферментації та висушування, підземні дистиляційні печі, а також велика кількість реліквій, включно з виробами з кераміки, металу, скла та мушлі.

За словами вчених, руїни виноробні датуються пізнім періодом династії Мін та раннім періодом династії Цін до 1950-х років. Це також єдині руїни винного заводу після династії Юань (1271-1368), розкопані в Північному Китаї.

Як зазначається, конфігурація, структура та масштаб цих руїн є великою рідкістю для країни, що надає високої цінності історичним та культурним дослідженням.

Новини за темою: У Китаї археологи виявили справжню гробницю імператора

Нагадаємо, раніше у Норвегії археологи знайшли руїни скандинавських будинків. На сьогодні це одні з найбільших будівель подібного типу, які були виявлені.

Найбільший зі знайдених будинків 60 метрів завдовжки та 15 метрів завширшки.