Лукашенко провів екстрені переговори з Токаєвим і Путіним щодо протестів у Казахстані, - ЗМІ

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Цю інформацію наразі не підтвердили пресслужби президентів Росії та Казахстану

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв провів екстрену телефонну розмову зі своїм білоруським колегою Олександром Лукашенком щодо масових протестів в країні. Про це йшлося в Telegram-каналі "Пул першого".

Як зазначається, Лукашенко також обговорив ситуацію в Казахстані із президентом Росії Володимиром Путіним.

"У постійному контакті перебувають лідери всіх країн ОДКБ (Організації Договору про колективну безпеку)", - йдеться в повідомленні.

При цьому пресслужби глав Казахстану і Росії наразі не підтвердили інформацію, що Путін і Токаєв обговорювали між собою кризову ситуацію в Казахстані, викликану протестами, які почалися після Нового року й охопили всю країну.

Новини за темою: Надзвичайний стан запровадили в усьому Казахстані, - ЗМІ

Нагадаємо, що 2 січня в Казахстані в місті Жанаозен почалися мітинги проти різкого підвищення цін на скраплений газ. Потім вони переросли в масові протести у всій країні. 4 січня в Алмати сталися сутички протестувальників із силовиками. Люди вимагали відставки уряду.

Пізніше стало відомо, що уряд Казахстану був відправлений у відставку. Сьогодні, 5 січня, було оголошено про відставку голови Ради безпеки Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Аеропорт міста Алмати сьогодні був захоплений протестувальниками.