Лукашенко звинуватив Україну в переправленні зброї біженцям на польському кордоні

Олександр Лукашенко

Liga.net

За його словами, так хотіли спровокувати військовий конфлікт з Польщею

Олександр Лукашенко заявив, що біженцям на польсько-білоруському кордоні видавали контрабандну зброю з України. Про це повідомляє БЕЛТА.

За його словами, нелегальним мігрантам на польському кордоні хотіли "підкинути" контрабандну зброю з України, щоби спровокувати військовий конфлікт з Польщею.

"Білоруські правоохоронці фіксували безліч випадків незаконного перевезення вогнепальної зброї з України до Білорусі ще під час президентських виборів у 2020 році. Так хотіли спровокувати теракти в країні та його фізичне знищення. 

Вся решта (зброї, - ред.) йшла через український кордон. І почалось це до біженців. І ми вже показували по телебаченню ці схрони, затримували людей", - сказав Лукашенко.

Також він додав, що трапився один випадок "нібито" перетину зброї з Донбасу через російсько-білоруський кордон.

Новини за темою: Лукашенко хоче розмістити війська на кордоні з Україною

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко визнав тимчасово окупований Крим "російським". При цьому політик додав, що планує відвідати півострів.

Своєю чергою, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба оцінив заяву Олександра Лукашенка про "російський" Крим, як черговий "прояв потоку свідомості", яка завдасть непоправного удару по українсько-білоруських відносинах.