Міхеіл Саакашвілі знову відмовився від лікування: Політик назвав причину

Міхеіл Саакашвілі

REUTERS

Політик вимагає виконання санкцій щодо Мін'юсту та пенітенціарної служби, а також, щоб до нього пускали відвідувачів

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі відмовляється від лікування до тих пір, поки не будуть виконані санкції Служби державного інспектора щодо Міністерства юстиції та Спеціальної пенітенціарної служби. Про це повідомив його лікар Ніколоз Кіпшидзе, передають "Новини Грузія".

"Я припиняю всіляке медичне лікування, і не припиню протест, поки рішення відомства Толорая (Лонда Толорая, глава Служби держінспектора, - ред.) не будуть виконані, поки не скасують так звані дисциплінарні заходи та не відновлять нормальний допуск до мене відвідувачів", - заявив політик.

Також Саакашвілі додав, що до нього зайшли робітники в'язниці та повідомили, що відберуть у нього телевізор і обмежать зустрічі з відвідувачами.

"Сьогодні вранці було оприлюднено рішення державного інспектора, яке накладає штраф на Міністерство юстиції за грубе порушення прав президента. Приблизно через шість годин після цієї заяви в мою камеру без попередження увійшли двоє співробітників лікувального закладу Глданської в'язниці №18, в яких я впізнав учасників моїх тортур. Вони заявили мені, що через те, що я зачепив рукою апарат для вимірювання тиску з метою захисту, коли вони збиралися проти моєї волі провести мені медичні маніпуляції, департамент вирішив провести проти мене дисциплінарні заходи, що має на увазі обмежити зустрічі та відібрати у мене телевізор", - йдеться в його посланні.

Новини за темою: В Грузії оштрафували Мін'юст і пенітенціарну службу за розповсюдження відео із Саакашвілі

Нагадаємо, 1 жовтня експрезидента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Пізніше Саакашвілі перевели з виправної колонії до пенітенціарного медичного закладу. 

Крім того, стало відомо, що у Саакашвілі виявили ураження мозку. Його транспортували до військового госпіталю внаслідок погіршення самопочуття. Політик припинив голодування після переведення.