На бельгійській станції в Антарктиді стався спалах COVID-19

Антарктида Фото з відкритих джерел

Усі співробітники станції вакциновані

На бельгійській науково-дослідній станції в Антарктиді стався спалах COVID-19 серед вакцинованих співробітників. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що з 14 грудня щонайменше 16 із 25 співробітників Полярної станції принцеси Єлизавети захворіли на коронавірус. Наразі перебіг хвороби називають легким.

"Ситуація не драматична… Хоча було незручно поміщати на карантин деяких співробітників, які заразилися вірусом, це не мало істотного впливу на нашу роботу на станції загалом", – висловився менеджер проєкту Міжнародного полярного фонду Джозеф Чік.

За його словами, всім мешканцям станції запропонували вилетіти регулярним рейсом 12 січня. Однак всі вони виявили бажання залишитися та продовжити свою роботу.

Перший позитивний тест був зафіксований 14 грудня серед команди, що прибула на сім днів раніше. Людей із позитивним результатом помістили на карантин, але вірус продовжував циркулювати.

Новини за темою: Півострів Київ в Антарктиді отримав нову транслітерацію

Нагадаємо, біля станції "Академік Вернадський" в Антарктиді 19 грудня зафіксували рекордну за 20 років кількість опадів – "насипало" під три метри снігу. Попередній рекорд був 2016-го й становив 2,65 м, що на 10 см менше.