"Після багатьох років, коли студія була зачинена, настав час для фанатів з усього світу увійти до Сімох Королівств та здійснити власну мандрівку світом Вестероса", – оголосили виконавчі директори студії Linen Mill.

Підкреслюється, що подорож для шанувальників розпочнеться з Чорного замку. Далі на них чекатимуть будинок Старків у Вінтерфеллі, Зал облич у Чорно-білому домі та Королівська Гавань.

Крім того, гості зможуть побачити трон Драконячого каменю Дейнеріс Таргарієн та зайти до Великої зали, де Джона Сноу оголосили Королем Півночі.

Крім того, фанати "Гри престолів" дізнаються секрети індустрії, приховані спецефектами, – як створювали сцени з вогнедишними драконами, армія мертвяків та епічними битвами.

Ентузіасти зможуть перевірити власні акторські навички на інтерактивному зеленому екрані.

Наголошується, що відкриття атракціону заплановано на 4 лютого 2022 року, проте продаж вхідних квитків вже розпочався.

Стандартний квиток для дорослого можна купити за 39,5 фунта стерлінгів (майже 1500 гривень). Game of Thrones Studio Tour пропонує й дешевші варіанти для дітей, студентів та літніх людей.

Новини за темою: У зіркової пари "Гри престолів" народився первісток

Нагадаємо, раніше ми писали, що американський телеканал HBO скасував перший приквел надпопулярного серіалу "Гра престолів". На зйомки встигли витратити 30 млн доларів.