На узбережжі Лівії виявили тіла 28 мігрантів, після того як їх човен затонув

Фото з відкритих джерел

Корабельна аварія, ймовірно, сталася кілька днів тому

На західному узбережжі Лівії виявили тіла 28 мігрантів, після того як їх човен затонув. Подія стала черговою трагедією на найнебезпечнішому міграційному маршруті. Про це у неділю, 26 грудня, повідомив співробітник спецслужб, інформує "Голос Америки".

"Команди Червоного Півмісяця виявили 28 тіл загиблих мігрантів і трьох тих, що вижили в двох різних місцях на пляжах Аль-Алуса", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що число загиблих може зрости в найближчі години. За повідомленням джерела, ступінь розкладання тіл вказує на те, що корабельна аварія сталася кілька днів тому.

Новини за темою: У Польщі затримали мігрантів, які припливли з Білорусі на понтоні

Нагадаємо, наприкінці липня біля берегів Лівії перекинулося судно з мігрантами. Внаслідок цього загинули щонайменше 57 людей, серед них мінімум двоє дітей. Про це заявила представник Міжнародної організації з міграції Сафа Мшехлі.

А у квітні біля берегів Лівії у Середземному морі перекинувся гумовий човен. Внаслідок цього загинуло до 130 мігрантів із Африки. На місці інциденту не знайшли жодної живої людини.

Раніше повідомлялося, що берегова охорона Лівії врятувала з Середземного моря 197 мігрантів. Серед мігрантів були жінки та діти, які належали до різних африканських національностей.