Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Нам такі як ви не потрібні": Флейтиста "Акваріума" Браяна Фіннегана не пустили в Росію

Будь-яких пояснень причини відмови у в'їзді в країну Фіннегану на кордоні не дали

Браян Фіннеган фото з відкритих джерел

Відомого британського музиканта Браяна Фіннегана не пустили в Росію на московський новорічний концерт групи "Акваріум", в якій він грає з Борисом Гребенщиковим ось уже майже 15 років. Про це повідомляє BBC

"Наш флейтист Браян Фіннеган прилетів вчора ввечері в Москву. Його взяли під білі ручки, відібрали у нього паспорт, посадили в каталажку, де він просидів вісім годин, всю ніч. А вранці сказали, що нам такі як ви не потрібні, і викинули його власним коштом назад під конвоєм. Що хочете, то і робіть із цим. У цій історії немає позитивного кінця", – сказав Борис Гребенщиков зі сцени перед початком концерту в Москві. 

Будь-яких пояснень причини відмови у в'їзді в країну Фіннегану на кордоні не дали. Пізніше директор "Акваріума" Максим Ланде сказав, що "в даному конкретному випадку причини події суто "технічні". "Тому фарб тут згущувати не варто, та й просто "роздувати" цю тему причин теж немає".

Довідка:

Браян Фіннеган – громадянин Великої Британії, родом із Північної Ірландії. В "Акваріумі" грає на флейті з 2009 року. З 1995 року Фіннеган також виступає з колективом кельтської музики Flook – кращою групою 2006 за версією премії BBC Folk Awards.

Нагадаємо, раніше на кордоні України двом громадянам Росії, зокрема артистці Марії Гусаровій (Mary Gu), заборонили в'їзд в Україну за незаконне відвідування Криму. Вона прямувала для проведення концерту.