Не щепився проти COVID-19: У Канаді суд заборонив невакцинованому батьку бачитися з сином

Чоловік є антивакцинатором та прибічником "теорії змови"

Фото з відкритих джерел

У канадському місті Квебек суд заборонив чоловіку, який відмовляється вакцинуватися проти COVID-19, бачитися з сином. Про це повідомляє Le devoir.

Так, суддя вирішив, що у зв’язку з швидким поширенням штаму "Омікрон" невакцинований батько може заразити не тільки сина, а й родину, в якій він проживає.

До суду подав сам чоловік, який розлучений з матір’ю сина. Він хотів збільшити час свого перебування з дитиною на 1 день під час канікул.

Однак мати дитини надала суду докази того, що її колишній чоловік є антивакцинатором та прибічником "теорії змови". Зокрема, відповідні пости чоловіка у мережі Facebook.

Попри те, що 12-річний син чоловіка двічі вакцинований, суд вирішив, що його спілкування з батьком може наразити на небезпеку не тільки хлопця, але й родину, в якій він мешкає, а саме матір, вітчима та двох їхніх дітей до 5 років.

Суд позбавив чоловіка права бачитися з сином до лютого 2022 року. Суддя вважає, що епідеміологічна ситуація за цей час може покращитися, а у батька є час змінити свою думку щодо вакцинації.

Новини за темою: Читачі Time назвали людиною року президента-антивакцинатора Болсонару

Нагадаємо, у Канаді компанія VZYR Technologies почала випуск шоломів для захисту від коронавірусу.