Німеччина виключила Україну зі списку країн підвищеного ризику

Фото з відкритих джерел

Вʼїхати в країну можна буде з негативним тестом, сертифікатом про вакцинацію або довідкою про одужання

Україна з 9 січня не належатиме до списку країн підвищеного ризику зараження коронавірусом для Німеччини. Про це повідомляє DW із посиланням на інформацію Інституту імені Роберта Коха (RKI).

З 10 жовтня 2021 року в'їзд з України до Німеччини дозволявся в разі гострої потреби або за наявності сертифікату повної вакцинації від COVID-19. При цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати при собі підтвердження реєстрації при в’їзді.

Ті, хто  мав право на в'їзд, але не був повністю вакцинованим, повинні були відбути 10-денний карантин. Вийти з нього можна було лише через п'ять днів після приїзду за наявності негативного результату тесту.

Тепер спеціальні правила не застосовуватимуться до подорожніх з України. Вони підлягатимуть лише загальним правилам в'їзду до Німеччини: усі старші за 6 років зобов'язані надати негативний тест на коронавірус або ж сертифікат про повний курс вакцинації чи довідку про нещодавнє одужання.

Новини за темою: Німеччина проти озброєння України: Чому заборонили поставки зброї та як можна вирішити питання

Раніше повідомлялося, що влада Туреччини продовжила карантинні обмеження для авіапасажирів до 31 березня 2022 року. Для вʼїзду до країни потрібно мати негативний ПЛР-тест, експрес-тест на антиген, сертифікат про вакцинацію або доказ про одужання від COVID-19.