Новини » Світ Читать эту новость на русском

ООН: Світовий туризм відновиться не раніше 2023 року

Фото з відкритих джерел

Міжнародний туризм втратив мільярд мандрівників у всьому світі, знизившись до рівня 30-річної давності

Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO) Зураб Пололікашвілі вважає, що світовий туризм зможе повернутися до показників, що передують пандемії коронавірусу, не раніше 2023 року. Про це він заявив в інтерв'ю агентству ТАСС, передає "Кореспондент.нет".

Пололікашвілі уточнив, що міжнародний туризм втратив мільярд мандрівників у всьому світі, знизившись до рівня 30-річної давності. При цьому в організації оптимістично налаштовані, оскільки туризм вже почав відновлюватися.

"Група експертів ВТООН прогнозує дуже позитивне піднесення, зумовлене високим відкладеним попитом на поїздки, у другому та третьому кварталах 2022 року. На цей момент ми спостерігаємо невелике відновлення в регіонах Південної Європи, Центральної Америки та Карибського басейну", - зазначив генсек UNWTO.

За його словами, 45% експертів упевнені, що міжнародний туризм повернеться до рівня 2019 року у 2024 році чи пізніше, тоді як 43% вказують на відновлення у 2023 році.

"Темпи, рівномірний розподіл вакцин та ефективне співробітництво за протоколами про поїздки та охорону здоров'я матимуть ключове значення для координації узгоджених дій, яких потребує сфера туризму", – зазначив Пололікашвілі.

Новини за темою: ООН заявила про покращення ситуації у світовому туризмі

Нагадаємо, як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, "відкрите небо" дозволить українцям зробити авіаперельоти буденними.