Пандемія COVID-19: Мексика стала другою країною в світі, яка вирішила зняти всі обмеження на в'їзд

Першою таке рішення ухвалила влада Сальвадора

Фото з відкритих джерел

Мексика стала другою країною світу, яка скасувала всі вимоги на в'їзд для іноземців. Так, від 1 січня 2022 року в країні скасовують усі обмеження на в'їзд у зв'язку з COVID-19. Про це повідомляє Traveloffpath.com.

"Тепер приїжджати в країну можна без тестів, карантину чи онлайн-форм – як у звичайні часи", - йдеться в повідомленні.

Так, на відміну від більшості країн світу, Мексика не закривала свої кордони протягом усієї пандемії. В результаті з 2020 року вона стала найпопулярнішим напрямом у світі.

До 1 січня 2022 року в Мексиці все ще діяла анкета про стан здоров'я, необхідна для всіх туристів, включаючи міжнародні та внутрішні рейси.

Новини за темою: Ірландія спростила правила в'їзду для туристів: Що змінилося

Після того, як мандрівники заповнять цифрову форму, вони отримають QR-код, який потрібно просканувати в аеропорту. Це дозволило б пасажиру вільно проходити через безпековий контроль, без того, щоб служба безпеки аеропорту забирала його для подальшого огляду, якщо відповіді на анкети суперечили санітарним нормам влади.

Також мандрівники мали складати ПЛР-тести та заповнювати форми про здоров'я. Останні кілька місяців обов'язковими залишалися лише онлайн-форми, але від 1 січня 2022 року і їх вирішили скасувати. Про те, що всі обмеження на в'їзд знято, вказано і на сайті IATA.

З 1 січня 2022 року Мексика офіційно припинила використання цієї форми.

Додамо, що першою країною в світі, яка вирішила скасувати всі обмеження на в'їзд, став Сальвадор.

Новини за темою: Чорногорія пом’якшила правила в'їзду для іноземних туристів: Що змінилося

Нагадаємо, влада Англії ухвалила рішення скасувати для вакцинованих від коронавірусу туристів вимогу здавати ПЛР-тест перед прибуттям до країни.