Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пандемія COVID-19: У Греції запроваджують обов'язкову вакцинацію для громадян віком від 60 років

Нині близько 63% з майже 11-мільйонного населення Греції повністю вакциновані

фото з відкритих джерел

Уряд Греції запроваджує обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу для людей, старших за 60 років, на тлі росту випадків захворювання на COVID-19 в країні. Про це з посиланням на Ekathimerini повідомляє "Укрінформ".

"Греки, старші 60 років, які не були вакциновані, повинні до 16 січня записатися на прийом для отримання першої дози, інакше їм загрожуватиме адміністративний штраф у розмірі 100 євро щомісяця", - сказав на засіданні уряду прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.

Він додав, що йому таке рішення не далося легко, але наголосив, що необхідно захистити понад пів мільйона літніх греків, які ще не змогли отримати щеплення.

Новини за темою: У Греції працівники лікарень вийшли на протест на тлі сплеску захворюваності на COVID-19

Нині близько 63% з майже 11-мільйонного населення Греції повністю вакциновані. Незважаючи на те, що останніми тижнями кількість вакцинацій зросла, дані Міністерства охорони здоров’я показують, що 520 000 людей, старших 60 років, ще не отримали щеплення від коронавірусу.

Раніше цього місяця влада Греціє вже заборонила невакцинованим людям відвідувати ресторани, кінотеатри, музеї та спортзали, оскільки щоденні випадки захворювання на COVID-19 сягнули рекордів.

Нагадаємо, уряд Австрії розробляє законопроект про обов'язкову вакцинацію. Згідно з чорновим варіантом закону, в країні збираються штрафувати і навіть саджати за відмову від вакцинації від COVID-19.