Новини » Світ Читать эту новость на русском

ПАР готується до великої кількості госпіталізацій через штам коронавірусу "Омікрон"

Наразі "Омікрон" домінує над новими інфекціями в більшості провінцій країни

В Україні за добу госпіталізували понад 1,8 тисяч пацієнтів Фото з відкритих джерел

Південно-Африканська Республіка готує свої лікарні до більшої кількості госпіталізацій, оскільки новий штам коронавірусу "Омікрон" штовхає країну до четвертої хвилі COVID-19. Про це заявив президент Сиріл Рамафоса, повідомляє The Guardian.

Як зазначив Рамафоса, наразі "Омікрон" домінує над новими інфекціями в більшості провінцій. Тому він закликав більше людей робити щеплення від коронавірусу.

"Оскільки країна наближається до четвертої хвилі інфікування COVID-19, ми спостерігаємо такий рівень зараження, якого ми не бачили від початку пандемії", - сказав він, додавши, що за останній тиждень кількість щоденних заражень збільшилася вп'ятеро.

Рамафоса повідомив, що наразі ще невідомо, який вплив матиме варіант "Омікрон" на госпіталізацію, але все ж лікарні готуються до прийому більшої кількості пацієнтів. Також фахівці вивчають, як можна швидко отримати ліки для лікування коронавірусу.

"Незабаром ми скликаємо засідання Національної ради з управління коронавірусом, щоб розглянути стан пандемії. Це дозволить нам вжити якихось подальших заходів, щоб забезпечити безпеку та здоров’я людей", - додав він.

Новини за темою: Штам "Омікрон" може бути менш небезпечним, ніж "Дельта"

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) поки не зафіксували жодного летального випадку від нового COVID-штаму "Омікрон".