Північна Корея відмовилася від участі в зимовій Олімпіаді в Пекіні

КНДР Фото з відкритих джерел

Серед причин називають пандемію коронавірусу та дії "ворожих сил"

Північна Корея відмовляється брати участь у зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

Повідомляється, що Олімпійський комітет КНДР направив китайським колегам лист, в якому пояснив відмову від участі в Олімпіаді.

"Ми не зможемо брати участь в Іграх через дії ворожих сил і глобальну коронавірусну пандемію, але будемо повністю підтримувати всі проекти наших китайських товаришів по підготовці грандіозного і прекрасного олімпійського свята", - йдеться в заяві КНДР.

Новини за темою: Бойкот Олімпіади у Пекіні: Чому дипломати п’яти країн не приїдуть на зимові Олімпійські ігри у КНР

Нагадаємо, 6 грудня стало відомо, що американські політики не будуть присутні на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Згодом Австралія приєдналася до дипломатичного бойкоту лютневих Олімпійських ігор у Пекіні. Водночас дипломатичний бойкот не вплине на участь в Іграх, як очікується, 40 австралійських спортсменів. Також до бойкоту приєдналась Нова Зеландія.

Своєю чергою речник МЗС Китаю Чжао Лицзянь назвав дипломатичний бойкот Олімпіади-2022 "кричущою політичною провокацією". Він також додав, що США повинні "діяти відповідно до спільного олімпійського духу" та "уникати політизації спорту".