Президент і прем'єр Болгарії пішли на самоізоляцію після контакту із хворим на COVID-19

Pixabay

Крім глави держави та голови уряду, у зустрічі брали участь міністри внутрішніх справ, оборони та фінансів, а також заступник міністра закордонних справ та високопоставлені представники деяких політичних партій

У Болгарії президент, прем'єр-міністр та декілька урядовців пішли на самоізоляцію після того, як спікер парламенту, з яким вони зустрічалися, захворів на COVID-19. Про це повідомляє Reuters.

Головний санітарний інспектор Болгарії Ангел Кунчев заявив, що всі учасники консультативної Ради національної безпеки, що відбулася у понеділок, здорові, але вони перебуватимуть на самоізоляції після того, як у спікера парламенту Ніколи Мінчева виявили коронавірус.

Зазначається, що, крім президента Румена Радева та голови уряду Кирила Петкова, у цій зустрічі брали участь міністри внутрішніх справ, оборони та фінансів, а також заступник міністра закордонних справ та високопоставлені представники деяких політичних партій.

"Прем'єр-міністр перебуватиме на ізоляції, оскільки такі правила", – пояснив представник уряду.

Новини за темою: У США хочуть посилити правила виходу із самоізоляції для безсимптомних COVID-хворих

Нагадаємо, раніше ми писали, що прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет заявив, що йде на самоізоляцію. Причиною стало те, що COVID-тест його дочки дав позитивний результат.