Протести в Казахстані: Мітингувальники вриваються у лікарні, – комендатура

Протести в Казахстані РИА Новости

Повідомляється про постраждалих медиків

Комендатура міста Алмати заявила, що мітингувальники перешкоджають роботі швидкої допомоги, завдають шкоди медпрацівникам і громлять соціальні об'єкти. Про це повідомляє InAlmaty.

Зазначається, що учасники протестів вриваються в поліклініки та лікарні міста, завдають шкоди майну та обладнанню медичних установ.

"В результаті протиправних дій постраждали 5 співробітників швидкої допомоги, в тому числі 2 водії і 3 медпрацівники. Постраждалих доставили в стаціонари міста", – повідомили у відомстві.

Також мітингувальників звинувачують у знищенні 2 машин швидкої допомоги та розбитті вікон кардіологічного центру. Крім того, учасники протесту нібито зупиняють карети швидкої і перешкоджають госпіталізації дітей у лікарні. 

Нагадаємо, 2 січня в Казахстані в місті Жанаозен почалися мітинги проти різкого підвищення цін на скраплений газ. Потім вони переросли в масові протести у всій країні. 4 січня в Алмати сталися сутички протестувальників із силовиками. Люди вимагали відставки уряду.

Новини за темою: Внаслідок протестів в Казахстані спалено сотні машин, понад 500 постраждалих

У зв'язку з цим президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв ввів в Алмати, Алматинській і Мангістауській областях режим надзвичайного стану на період до 19 січня та комендантську годину, яка діятиме з 23:00 до 07:00. Пізніше стало відомо, що уряд Казахстану був відправлений у відставку.