Проти Кім Кардашʼян та боксера Мейвезера подали позов через рекламу криптотокенів

Кім Кардашян. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Їх звинувачують у шахрайстві

Проти американської зірки реаліті-шоу Кім Кардашʼян та боксера Флойда Мейвезера подали до суду за рекламу криптовалютних токенів, яка вводить в оману. Про це повідомляє Reuters.

У позові, поданому 7 січня до федерального суду Лос-Анджелеса, стверджується, що знаменитості спекулювали на рекламі токенів, які продає компанія EthereumMax, щоб підвищити їхню ціну та отримати прибуток "за рахунок своїх шанувальників та інвесторів".

Колективний позов власників токенів подав житель Нью-Йорка, який заявив, що купив токени EthereumMax і втратив гроші. Про розмір збитків не повідомляється.

Згідно з позовом, Кардашʼян рекламувала токени EthereumMax у своїх публікаціях в Instagram у червні. На той момент вона мала 250 мільйонів підписників.

Мейвезер рекламував EthereumMax на своїх боксерських трусах під час поєдинку з YouTube-блогером Логаном Полом у червні. Також, як пише The Wall Street Journal, Мейвезер повідомляв ЗМІ, що заробив на партнерстві з EthereumMax понад 30 мільйонів доларів.

За даними відкритих джерел, EthereumMax продає віртуальні токени ERC-20 в мережі Ethereum. У середу ERC-20 торгувався на рівні $0.0000001709.

Новини за темою: Чанпен Чжао очолив список найбагатших бізнесменів у сфері криптовалют

Нагадаємо, народ рохінджа у М’янмі подав позов проти Facebook через те, що компанія не блокувала у своїх соцмережах мову ненависті щодо них. Десятки біженців-рохінджа, які наразі проживають у США та Великій Британії, подали до суду та вимагають компенсацію у розмірі 150 мільярдів доларів.