Пивовари Heineken влаштували страйк вперше за 28 років

Пиво Heineken. Фото: beerparallel.com

Протестувальники хочуть більшої заробітної плати для 1250 осіб

У Нідерландах працівники пивоварної компанії Heineken розпочали перший з 1994 року страйк, вимагаючи кращого колективного договору. Про це повідомляє NOS.

"Співробітники Heineken страйкують на пивоварнях у Зотервоуді та Ден Бош. Це вперше з 1994 року страйкує персонал компанії. Вони припинили роботу на 24 години", – йдеться в публікації.

Співробітники постачальника безалкогольних напоїв Vrumona, який входить до групи Heineken, також оголосили страйк.

Наголошується, що протестувальники хочуть більшої заробітної плати для 1250 осіб у трьох бізнес-підрозділах. З минулого літа обговорюється питання про заробітну плату та умови працевлаштування за трьома різними колективними договорами. У вівторок переговори з цього питання було припинено.

Heineken погоджується підвищити заробітну плату на 1,5% цього року і 2% наступного року. У компанії стверджують, що пандемія сильно вдарила у бізнес. Через карантинні обмеження її обороти різко впали.

До коронакризи було погоджено підвищення заробітної плати на 7,5% протягом двох років, але цей колективний договір зараз закінчується.

Протестувальники вже повідомили, що знову припинять свою роботу наступного понеділка о 15:00.

Новини за темою: Фінансова криза в Лівані: В країні проходив страйк працівників громадського транспорту та профспілок

Нагадаємо, раніше у Львівській області розпочався черговий протест шахтарів через борги із заробітної плати. Працівники шахти "Червоноградська" відмовилися підійматися на поверхню.